0

Zespół

Yang Liu
Prezes Zarządu Poland Trip

Prezes Zarządu Poland Trip Sp. z o.o. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w biznesie, finansach, księgowości i rozwoju zasobów ludzkich. Dzięki umiejętności posługiwania się kilkoma językami, w tym ojczystym chińskim, z powodzeniem obsługuje Partnerów oraz Klientów biznesowych, korporacyjnych i indywidualnych z całego świata. W relacjach stawia na najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do Klienta – każdy z nich jest dla niego wyjątkowy. Człowiek z pasją i wizją rozwoju współpracy polsko-chińskiej w dziedzinie biznesu oraz wymiany kulturowej, edukacyjnej i turystycznej.

Justyna Jałoszewska
Dyrektor Zarządzająca

Posiada długoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania i kierowania zasobami ludzkimi. Współtworzy, wdraża i nadzoruje realizację nowych projektów. Zapewnia stały rozwój zasobów ludzkich na potrzeby projektów realizowanych z Klientami. Przygotowuje oferty handlowe, koordynuje i nadzoruje ich realizację. Utrzymuje stałe kontakty z Klientami reagując na ich bieżące potrzeby.

Wiktoria Wodyczko
Obsługa Klienta indywidualnego

Wykorzystując wykształcenie i doświadczenie w dziedzinie wyszukiwania i doboru najlepszych produktów, odpowiada za znalezienie najkorzystniejszych możliwych rozwiązań dla Klienta. Do jej zadań należą legalizacja pobytów, zatrudnienia i innych spraw związanych z pobytem cudzoziemców w Polsce. Dodatkowo sprawuje pieczę nad jak najlepszym wizerunkiem firmy.

Mariia Kovalchuk
Doradca Klienta, nieruchomości i wynajem

Dzięki szerokiemu doświadczeniu w obsłudze Klienta z powodzeniem zajmuje się zadaniami z zakresu tłumaczeń ustnych i pisemnych dokumentów, przygotowywania dokumentów dwujęzycznych w zależności od potrzeb Klienta polsko-angielskich, polsko-ukraińskich, ukraińsko-angielskich oraz pośrednictwa najmu nieruchomości. Odpowiada za budowanie wizerunku firmy, nawiązywanie i utrzymanie relacji z Klientami.

Maria Just
Obsługa Klienta biznesowego

Posiadając wiedzę w dziedzinie digital managementu i marketingu, wykorzystuje ją z powodzeniem w codziennych działaniach na korzyść Klientów. Odpowiada za nawiązywanie kontaktów z kontrahentami, organizację i sprawne dążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów.

Monika Kocięcka
Handlowiec

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie logistyki i organizacji wydarzeń. Nadzoruje projekty związane z zaopatrzeniem Kontrahentów. Do jej zadań należy m.in. stworzenie briefu zapotrzebowania, analiza ofert handlowych, doradztwo przy ich wyborze, zamawianie i nadzór realizacji. Bierze udział w całym łańcuchu realizacji utrzymując stały kontakt z Klientami i korygując zlecenia zgodnie z ich potrzebami.

Agnieszka Wojciechowska-Gong
Tłumacz przysięgła języka chińskiego

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Orientalistycznego Zakładu Sinologii. Tłumacz przysięgły języka chińskiego od 1999 roku. Specjalizuje się w szerokim zakresie tłumaczeń ustnych oraz pisemnych. W pracy kieruje się profesjonalizmem, starannością, uczciwością, poufnością oraz indywidualnym i osobistym podejściem do potrzeb klientów.  Współpracuje z Kancelariami Adwokackimi oraz Notarialnymi.