0

O nas

Witamy w Poland Trip!

Wizja Poland Trip powstała z zamysłu właściciela – Liu Yang, którego pasją jest rozwój współpracy społeczności międzynarodowej, a w szczególności polskiej i chińskiej, na płaszczyznach wymiany gospodarczej, kulturowej, edukacyjnej i turystycznej. Wszystko po to, aby lepiej się poznać i wspólnie Świat uczynić lepszym.

Misja Poland Trip to zapewnienie bezpieczeństwa cudzoziemcom podczas relokacji, a następnie pobytu w Polsce poprzez wsparcie prawne, logistyczne, a nawet organizację czasu wolnego. Pomagamy wszystkim, którzy zdecydowali się związać na jakiejkolwiek płaszczyźnie z Polską, budujemy ich poczucie pewności w nowej sytuacji.

W Poland Trip oferujemy kompleksową opiekę oraz wsparcie podczas każdego etapu nowej podróży. Udzielamy pomocy podczas procesu legalizacji pobytu w Polsce, edukacji, zatrudnienia, tworzenia i rozwoju biznesu i jesteśmy oparciem podczas nawet najbardziej skomplikowanych procedur urzędowych.

W Poland Trip posługujemy się wieloma językami, ze znajomością słownictwa prawnego i specjalistycznego, co zdecydowanie ułatwia nam komunikację i pozwala zrozumieć się jak najlepiej z Klientami – obcokrajowcami, głównie z Chin, w tym studentami, przedsiębiorcami oraz zagubionymi, poszukującymi pomocy w gąszczu przepisów i regulacji prawnych.

Poland Trip to różne podróże – zmiana kraju pobytu, podróże biznesowe, poznawania świata poprzez podróże turystyczne, edukacyjne, wypoczynkowe, aż po podróż w przyszłość, którą najlepiej możemy sobie zaprojektować i zrealizować.